Заміський ресторан під Києвом «Царівка» - найкраще місце для відпочинку і пам'ятних заходів


Вход в ресторан "Царевка" фото «Царівка» - це дивовижний заміський комплекс під Києвом у сосновому лісі. Він складається з готелю, ресторану,  дворівневого  літнього майданчику і лазні на озері. Тут кожен гість зможе повноцінно насолодитися усіма принадами відпочинку найвищого класу і якості, а також знайти собі розвагу до смаку.

Знавцям вишуканих страв і елітних алкогольних напоїв  обов'язково слід відвідати наш самобутній ресторан в лісі з власним озером. Величезний вибір кулінарних пропозицій української , японської та європейської кухонь , талановите авторське приготування та оформлення кожної страви, уважний і ввічливий обслуговуючий персонал дозволить отримати справжню насолоду від їжі навіть найвибагливішим гурманам .

Ресторан на озері, на воді - це ще й надзвичайно романтичне місце . Завдяки талановитим архітекторам комплексу « Царівка » кожен гість ресторації зможе насолодитися трапезою просто посеред штучного водоймища , на дивовижній критій двох'ярусній літній терасі. Наш комплекс поєднав під своїм дахом всі необхідні складові якісного та доступного відпочинку .

Літня тераса ресторану "Царівка"

Останнім часом зросла тенденція проводити будь урочисті події в ресторанних комплексах. Для цього ідеально підходить наш спеціалізований ресторан для банкету. Київ досягає успіху серед інших міст України достатком пропозицій даного типу. Однак вартість банкетних послуг у столиці значно перевищує цінову пропозицію від заміського комплексу «Царівка» і програє за інфраструктурним характеристиками - адже наявність власної території в лісі і величезної парковки на 80 парко- місць гарантує всім гостям комфортне і просторе розміщення, чим не може похвалитися практично жоден ресторан у Києві. Готель - ресторан на трасі Київ Чоп «Царівка» забезпечить всі необхідні умови для незабутнього проведення часу і дозвілля.

Територія ГРК "Царівка"

Все частіше киян і гостей нашої країни залучають заміські ресторани. Київ та інші великі міста України прагнуть задовольнити цей зростаючий попит. Для проведення будь-яких банкетних святкувань пропонуємо вашій увазі зали ресторану « Царівка », де комбінація ціни, різноманітних блюд на будь-який смак і безкомпромісної якості надаваних послуг неодмінно залишать у Вас тільки позитивні емоції і спогади.


Зал ресторану "Царівка", перший поверхЗал ресторану "Царівка", другий поверх

Обираючи ресторан для весілля в Києві, стає вочевидь, що чим ближче заклад до центру столиці, тим стрімкіше зростає вартість проведення свята. Неодмінно зверніть на всі перераховані вище фактори пильну увагу і, порівнюючи пропозиції столичних закладів і нашого заміського ресторану, щиро сподіваємося, що Ви зупините свій вибір на нашому закладі.

Заміські ресторани в Києві для весілля, і в першу чергу ресторан ГРК « Царівка» - це ідеальне місце для Вашого урочистої події, яку кожна молода пара мріє відсвяткувати вражаюче, багато і по-особливому. Оригінально і колоритно відбуваються весільні церемонії в мальовничо-пасторальному стилі: серед природи, на відкритому повітрі. Ресторани під Києвом для весілля можуть похвалитися місткими залами, оригінальним оформленням урочистого застілля.

Наш комплекс пропонує своїм гостям банкетний зал, місткість якого складає 180 персон або літній майданчик, розташованій просто над водною гладдю на 80 гостей і відсвяткувати Ваше торжество незабутньо, неповторно і оригінально-самобутньо.

Також обов'язково оціните різноманітність і ексклюзивність банкетного меню від нашого шеф - кухаря, яким можуть похвалитися далеко не всі ресторани для весілля під Києвом. Ціни на кулінарні шедеври в нашому комплексі приємно здивують наших гостей.

«Царівка» - це ідеальний ресторан на житомирській трасі для проведення урочистих заходів, невимушеного відпочинку на мальовничій природі, насолоди найвищим сервісом і смачними і різноманітними стравами.


Наверх