Світле свято Великодня на природі за містом в «Царівці»


Великодній хліб фото

 

 

Ви любите світле і чисте свято Пасхи? Ви шануєте це сімейне свято всього християнського світу? Ви бажаєте зустріти його в оточені близьких та рідних людей? Комплекс «Царівка» гостинно прочиняє свої двері для тих, хто віддає данину віковим традиціям предків і цінує сучасний комфорт - ми чекаємо на Вас у мальовничому природному куточку, на березі тихого і затишного озера.

 

 

Ні для кого не є таємницею, що слов'яни завжди приділяли особливу увагу щедрому і нарядно накритому столу. Ми шануємо добрі традиції нашого народу і тому шеф-кухар ресторану «Царівка» безсумнівно порадує Вас справжніми шедеврами української кулінарії - смачними, поживними і корисними. А стильний, колоритний інтер'єр приміщення, добротні меблі та невимовний аромат деревини створять атмосферу затишку і умиротворення. Тут все спонукає до святкування та відпочинку.

  


Літняя тераса на озері фото

Великодній стіл фотоВи любите тишу і ніжну весняну свіжість? Тоді прогуляйтеся після ситного обіду по сосновому лісу і по березі озера. Вам не захочеться повертатися до міста, в його галас і метушню! До речі, Ви зможете затриматися у нас довше і зі смаком відпочити в комфортабельних номерах однойменного готелю.

 

Завітайте до нас і відзначте зі своїми близькими радісне і світле свято Великодня - Воскресіння Господнього!

 

 

Великодні традиції

 

Щодо традицій і канонів варто відзначити, що Великдень у православних християн завжди асоціювалася з виконанням бажань. Наприклад, наші пращури вірили, що людина в цей день може забезпечити собі успіх у справах на весь рік. Вважалося, що для цього достатньо першому прийти додому після пасхального богослужіння.

Молоді дівчата також почитали великодні прикмети і звичаї. Щоб бути красивими та рум'яними, вони в перший день Пасхи вмивалися зі срібла і червоного яйця. Щоб бути дужими, ставали на сокиру. Юні, незаміжні дівчата по час пасхальної утрені молилися і просили Бога дати їм женихів, щоб створити міцну і щасливу сім'ю в найближчому майбутньому.

 

Ще одна гарна традиція пов'язана з «молчальной водою». Люди йшли в пасхальну ніч або під час заутрені до криниці, набирали там води і мовчки несли її додому, не зронивши ні слова. Вважалося, що ця вода набувала особливу силу - ставала святою. Їй окропляли комори і будинки для добробуту, вдачі та щастя.

 

ГРК "Царівка" вітає всіх зі світлим святом Великодня і дарує 5 % знижку на все меню кожному гостю!


Наверх