Світле свято Великодня на природі за містом в «Царівці»


Великодній хліб фото

Ви любите світле і чисте свято Пасхи? Ви шануєте це сімейне свято всього християнського світу? Ви бажаєте зустріти його в оточені близьких та рідних людей? Комплекс «Царівка» гостинно прочиняє свої двері для тих, хто віддає данину віковим традиціям предків і цінує сучасний комфорт - ми чекаємо на Вас у мальовничому природному куточку, на березі тихого і затишного озера.

Вдало вибране місце для проведення світлого свята Воскресіння Господнього, свята спонукання життя після зимового забуття, радості буття і тріумфування природи в передчутті майбутнього в колі дорогих і близьких людей стане запорукою гарного настрою і приємного проведення часу.

У Царівці Ви проведете цей весняний день відповідно до канонів православного християнства: в гармонійному спілкуванні з рідними та за смачною і ситної трапезою після суворого сорокаденного посту.

Великодній стіл фотоНі для кого не є таємницею, що слов'яни завжди приділяли особливу увагу щедрому і нарядно накритому столу. Ми шануємо добрі традиції нашого народу і тому шеф-кухар ресторану «Царівка» безсумнівно порадує Вас справжніми шедеврами української кулінарії - смачними, поживними і корисними. А стильний, колоритний інтер'єр приміщення, добротні меблі та непередаваний аромат деревини створять атмосферу затишку і умиротворення. Тут все спонукає до святкування та відпочинку.

Літня тераса на озері фото


Ви любите тишу і ніжну весняну свіжість? Тоді прогуляйтеся після ситного обіду по сосновому лісу і по березі озера. Вам не захочеться повертатися до міста, в його галас і метушню! До речі, Ви зможете затриматися у нас довше і зі смаком відпочити в комфортабельних номерах нашого готелю.

Завітайте до нас і відзначте зі своїми близькими радісне і світле свято Великодня - Воскресіння Господнього!

 

Великодні традиції

Щодо традицій і канонів варто відзначити, що Великдень у православних християн завжди асоціювалася з виконанням бажань. Наприклад, наші пращури вірили, що людина в цей день може забезпечити собі успіх у справах на весь рік. Вважалося, що для цього достатньо першому прийти додому після пасхального богослужіння.

Молоді дівчата також почитали великодні прикмети і звичаї. Щоб бути красивими та рум'яними, вони в перший день Пасхи вмивалися зі срібла і червоного яйця. Щоб бути дужими, ставали на сокиру. Юні, незаміжні дівчата під час пасхальної утрені молилися і просили Бога дати їм женихів, щоб створити міцну і щасливу сім'ю в найближчому майбутньому.

Ще одна гарна традиція пов'язана з «мовчальною водою». Люди йшли в пасхальну ніч або під час заутрені до криниці, набирали там води і мовчки несли її додому, не зронивши ні слова. Вважалося, що ця вода набувала особливу силу - ставала святою. Їй окропляли комори і будинки для добробуту, вдачі та щастя.

ГРК "Царівка" вітає всіх зі світлим святом Великодня і дарує 5% знижку на все меню кожному гостю!


Наверх