Проведення корпоративів та свят за містом - запорука ваших яскравих емоцій

Проведення корпоративів в ГРК Царівка фотоГРК «Царівка» запрошує всіх бажаючих відсвяткувати свої урочистості в нашому ресторані на природі і провести незабутній час за містом в фешенебельних готельних номерах. Готельно-ресторанний комплекс «Царівка» забезпечить гідну організацію і проведення будь-якого свята. Першокласні фахівці нашого комплексу розроблять для Вас індивідуальний сценарій, розішлють запрошення гостям, організують трансфер і розміщення всіх учасників заходу з максимальним комфортом і увагою.

Свята займають значне місце в нашому житті. Їх не так багато, але саме цим вони і прекрасні. Адже кожна подія залишається в пам'яті надовго, якщо звичайно, проведення свята викликає яскраві і позитивні емоції. Це може бути і сімейне свято, і ювілей, весілля, День Народження або корпоративний захід для створення єдиного командного духу. Організувати і провести свято Ви можете як своїми силами, так і за допомогою наших високопрофесійних співробітників. Ми з радістю вирішимо всі організаційні завдання: запросимо професійних ведучих, запропонуємо популярні або оригінальні і захоплюючі програми і тематику свята.

Новорічні свята та передноворічні корпоративи

Особливе місце займають новорічні корпоративи і свята, оскільки це відмінний привід зібратися з колегами, друзями або родичами, підняти келихи під бій курантів, запалити бенгальські вогні і як слід повеселитися після застілля, проводжаючи Старий рік.

Новорічні корпоративи

Новорічні свята та передноворічні корпоративиПроведення Нового Року та корпоративів в ресторані нашого заміського комплексу «Царівка» подарує Вам чудові спогади про проведений час в компанії рідних та близьких. Адже де б не відбувався даний захід, до нього слід підготуватися самим ретельним чином, щоб потім не розчаровуватися через будь-які несподіванки або непродумані дрібниці. Фахівці ГРК «Царівка» ретельно підберуть і узгодять тематику вечора з урахуванням побажань наших гостей, запросять ведучих, прикрасять приміщення, прилеглу територію і, звичайно ж, головну гостю цього вечора - новорічну ялинку.

Щоб уникнути обтяжливої метушні до і після святкової події, надайте проведення свята Нового Року персоналу ресторану нашего комплексу «Царівка». Всіма кухонними клопотами займуться офіціанти і кухарі, а питаннями програми - адміністратори. Що може бути приємніше відсутності необхідності пост-святкового прибирання квартири і трудомісткого миття посуду після гучної компанії! А після святкування новорічного корпоративу Ви і Ваші гості просторо і затишно розміститеся в комфортабельних номерах однойменного готелю.

Корпоративні свята

Корпоратив фірми фотоДосить великим попитом користується корпоративне проведення свят. Це може здійснюватися як силами самих колег, так і експертами в цій сфері. Численні і різноманітні конкурси, сценарії і колективні ігри, семінари та обговорення допоможуть здружитися і згуртувати колектив, дізнатися один про одного краще, а може і зав'язати ближчі відносини.

Таке проведення свят в Києві для корпоративних клієнтів може бути організовано як безпосередньо в нашому закладі, так і в офісі самої компанії, що актуально для особливо великих заходів.

Свята для дітей

Дитячі свята в ГРК Царівка фото

Проведення свят для дітей завжди має на увазі появу персонажів з казок і популярних мультфільмів, роль яких чудово виконують наші аніматори. Батьки також зможуть брати активну участь, або будуть просто спостерігати за веселощами своїх чад.

Проведення дитячих свят - це можливість не тільки подарувати радість своїй дитині, але і самим дорослим поринути в яскраву атмосферу безтурботного дитинства. Ідеальні умови для проведення таких заходів Ви також знайдете в нашому комплексі «Царівка». Величезна територія, огороджена по периметру, дозволяє дітям насолодитися свободою під ненав'язливим контролем з боку професійних аніматорів, не викликаючи при цьому занепокоєння у батьків, випустити невитрачену енергію і поласувати корисними і смачними стравами з нашого меню.


Наверх