Відзначення свят на природі - запорука ваших яскравих емоцій

 

Проведення корпоративів в ГРК Царівка фото

ГРК «Царівка» запрошує всіх бажаючих відсвяткувати свої урочисточті в нашому ресторані на природі і провести незабутній час за містом у фешенебельних готельних номерах . Готельно- ресторанний комплекс «Царівка» забезпечить гідну організацію і проведення будь-якого свята. Першокласні фахівці нашого комплексу розроблять для Вас індивідуальний сценарій, розішлють запрошення гостям, організують трансфер і розміщення всіх учасників заходу з максимальним комфортом і увагою.

Свята займають значне місце в нашому житті. Їх не так багато, але саме цим вони і прекрасні. Адже кожна подія залишається в пам'яті надовго, якщо, звичайно, проведення свята викликає яскраві і позитивні емоції. Це може бути і сімейне торжество, і ювілей, весілля, День Народження або корпоративний захід для створення єдиного командного духу. Організувати і провести свято Ви можете як своїми силами , так і за допомогою наших високопрофесійних співробітників. Ми з радістю вирішимо всі організаційні завдання: запросимо професійних ведучи , запропонуємо популярні або оригінальні і захоплюючі програми і тематику свята.

Календарні свята

Проведення Нового Року фотоОсобливе місце займають новорічні свята, оскільки це відмінний привід зібратися з друзями або родичами, підняти келихи під бій курантів, запалити бенгальські вогні і як слід повеселитися після застілля, проводжаючи Старий Рік. Проведення новорічних свят в ресторані нашого заміського комплексу «Царівка» подарує Вам чудові спогади про проведений час в компанії рідних та близьких. Але де б не відбувалося святкування, до нього слід підготуватися найретельнішим чином, щоб потім не розчаровуватися через які-небудь несподіванки або непродумані дрібниці. Фахівці ГРК «Царівка» ретельно підберуть і узгодять тематику вечора з урахуванням побажань наших гостей, запросять ведучих, прикрасять приміщення та прилеглу територію і, звичайно ж, головну гостю цього вечора - новорічну ялинку.

 Щоб уникнути обтяжливих клопотів до і після святкової події, доручить проведення свята Нового Року персоналу ресторану нашого комплексу «Царівка». Кухарі і офіціанти потурбуються про розкішний святковий стіл, а організацією програми свята займуться адміністратори. Що може бути приємніше відсутності необхідності пост- святкового прибирання квартири і обтяжливого та нудного миття посуду після гучної компанії! А після святкування Ви та Ваші гості просторо і зручно розміститеся в комфортабельних номерах однойменного готелю.

Корпоративні свята

Корпоратив фірми фотоДосить великим попитом користується корпоративне проведення свят. Ця подія може організовуватися як зусиллями самих співробітників, так і експертами в цій галузі. Численні і різноманітні конкурси, сценарії і колективні ігри, семінари та обговорення допоможуть потоваришувати колегам і згуртувати колектив, впізнати один одного краще, а може і зав'язати більш близькі відносини. Таке проведення свят у Києві для корпоративних клієнтів може бути організовано як безпосередньо в нашому закладі, так і в офісі самої компанії, що актуально для особливо великих заходів.

Дитячі свята в ГРК Царівка фото

Свята для дітей

Проведення свят для дітей завжди передбачає появу персонажів з казок і популярних мультфільмів, роль яких чудово виконують наші аніматори. Батьки, звичайно, також можуть приймати найактивнішу участь, чи просто спостерігати за своїми бешкетуючими чадами. Проведення дитячих свят - це можливість не тільки подарувати радість своїй дитині, а й самим дорослим зануритися в яскраву атмосферу безтурботного дитинства. Ідеальні умови для проведення таких заходів Ви знайдете у нашому комплексі «Царівка». Величезна територія, обгороджена по периметру, дозволяє дітям насолодитися свободою під ненав'язливим контролем з боку професійних аніматорів, не викликаючи при цьому занепокоєння у батьків, випустити нерозтрачену енергію і поласувати корисними і смачними стравами з нашого меню.

Чекаємо на Вас цілодобово! 


Наверх