Організація і проведення конференцій, семінарів за містом


Проведення конференції на природі фотоПроведення конференції має на увазі збори всіх співробітників для вирішення певних завдань або для ознайомлення з яким-небудь робочим аспектом, і на відміну від святкової атмосфери корпоративну супроводжується суто офіційною атмосферою. Часто бізнес семінари проводяться протягом декількох днів. Тому багато компаній воліють організовувати їх в заміських комплексах, де всі учасники можуть комфортно і недорого розміститися в готельних номерах.

Пропонуємо проведення конференцій в нашому заміському комплексі «Царівка» всього в півгодини їзди від Києва, де Ви зможете скористатися одним з 3-х залів. А по закінченні офіційної частини заходу у Вас є можливість насолодитися свіжим повітрям і відмінною кухнею, як традиційної української, так і вишуканої європейської або екзотичної японської. При необхідності проведення конференції протягом декількох днів, ми пропонуємо розміщення в комфортабельних номерах однойменного готелю, ціни на які незрівнянно нижчі порівняно з вартістю аналогічних апартаментів у Києві. З описом і вартістю проживання в готелі "Царівка" Ви можете ознайомитися тут.

Конференц зал

При виборі приміщення для проведення конференції слід врахувати кілька факторів.

Кожен зал розрахований на певну кількість місць. Невідповідний розмір залу може викликати дискомфорт, як у учасників, так і у ораторів. Уточніть у адміністратора про можливість розмістити необхідну кількість учасників і наявність вільних номерів. Замовлення оформлювати варто заздалегідь, бажано не менше, ніж за тиждень до з'їзду. Для того щоб зал не зайняли в невідповідний момент, домовленість про завдаток підтверджується у вигляді письмової гарантії про оренду.Мальовнича територія ГРК Царівка фото

Проведення конференцій (Київ, Житомир)

Успішне проведення конференції залежить і від місця розташування залу. У ГРК «Царівка», учасники зможуть не тільки приймати участь у навчанні, а й відпочивати у вільний час на природі. Проведення конференції в Києві має певні недоліки, оскільки проводити семінари і тренінги радять подалі від офісів, щоб учасники змогли відчути себе вільно. Також рекомендуємо заздалегідь подбати про розміщення в готельних номерах.

Проведення тренінгу, конференції або семінару в ГРК «Царівка»

Для успішного проведення тренінгу, конференції або семінару також потрібно приділити увагу харчуванню. Обід та кава-брейки мають велике значення для учасників. Адже доведено, що голодна і втомлена людина на 50% гірше сприймає і засвоює інформацію. Тому смачні та корисні страви ресторану «Царівка» забезпечать не тільки гарний настрій учасників конгресу, а й підвищать сприйнятливість до нових знань. Обов'язково скористайтеся нашою спеціальною пропозицією - 20% знижки на все меню сніданків, дійсне для учасників конференції цілодобово!

Конференцшї в ГРК Царівка фото

Зверніть увагу на додаткове технічне оснащення, яке має бути в орендованому конференц-залі. Заздалегідь обговоріть необхідне вам обладнання: проектор, інтерактивна дошка, і можливість підключення Wi-Fi з'єднання. Більшість техніки повинно бути вже налаштовано і готове до роботи до моменту прибуття учасників. Наявність додаткових пристроїв обов'язково слід обговорити з адміністратором перед орендою приміщення.

Найчастіше вартість бронювання визначається виходячи з сукупності всіх перерахованих вище факторів і прямо залежить від кількості учасників і додаткових побажань замовника.

Орендувати зал, що відповідає всім параметрам, ви можете в готельному комплексі «Царівка», адже тут Вам нададуть не тільки оснащене за Вашим вимогам приміщення, але і безліч додаткових послуг. А привітний і послужливий персонал з радістю надасть усім співробітникам можливість забути про всі організаційні питання, окрім програми з'їзду і насолодитися незабутнім відпочинком після напруженого робочого дня.


Наверх