Організація і проведення конференцій, семінарів за містомПроведення конференції на природі фотоПроведення конференції має на увазі збори всіх співробітників для вирішення певних завдань або для ознайомлення з яким-небудь робочим аспектом, і на відміну від святкової атмосфери корпоративну супроводжується суто офіційною атмосферою. Часто бізнес семінари проводяться протягом декількох днів. Тому багато компаній воліють організовувати їх в заміських комплексах, де всі учасники можуть комфортно і недорого розміститися в готельних номерах.

Пропонуємо проведення конференцій в нашому заміському комплексі «Царівка» всього в півгодини їзди від Києва, де Ви зможете скористатися одним з 3 -х залів. А по закінченні офіційної частини заходу у Вас є можливість насолодитися свіжим повітрям і відмінною кухнею, як традиційної української, так і вишуканої європейської або екзотичної японської. При необхідності проведення конференції протягом декількох днів, ми пропонуємо розміщення в комфортабельних номерах однойменного готелю, ціни на які незрівнянно нижчі порівняно з вартістю аналогічних апартаментів у Києві.

При виборі приміщення для проведення конференції слід врахувати кілька факторів.

Кожен зал розрахований на певну кількість місць. Невідповідний розмір залу може викликати дискомфорт, як у учасників, так і у ораторів. Уточніть у адміністратора про можливість розмістити необхідну кількість учасників і наявність вільних номерів. Замовлення оформлювати варто заздалегідь, бажано не менше, ніж за тиждень до з'їзду. Для того щоб зал не зайняли в невідповідний момент, домовленість про завдаток підтверджується у вигляді письмової гарантії про оренду.

Мальовнича територія ГРК Царівка фото

Успішне проведення конференції залежить і від місця розташування залу. У ГРК «Царівка», учасники зможуть не тільки приймати участь у навчанні, а й відпочивати у вільний час на природі. Проведення конференції в Києві має певні недоліки, оскільки проводити семінари і тренінги радять подалі від офісів, щоб учасники змогли відчути себе вільно. Також рекомендуємо заздалегідь подбати про розміщення в готельних номерах відповідного класу.

Для успішного проведення тренінгу, конференції або семінару також потрібно приділити увагу харчуванню. Обід та кава-брейки мають велике значення для учасників. Адже доведено, що голодний і втомлений чоловік на 50 % гірше сприймає і засвоює інформацію. Тому смачні та корисні страви ресторану «Царівка» забезпечать не тільки гарний настрій учасників конгресу, а й підвищить сприйнятливість до нових знань. Обов'язково скористайтеся нашою спеціальною пропозицією - 20 % знижки на все меню сніданків, чинне для учасників конференції цілодобово!

Конференцшї в ГРК Царівка фото

Зверніть увагу на додаткове технічне оснащення, яке має бути в орендованому конференц-залі. Заздалегідь обговоріть необхідне вам обладнання: проектор, інтерактивна дошка, і можливість підключення WiFi з'єднання. Більшість техніки повинно бути вже налаштовано і готове до роботи до моменту прибуття учасників. Наявність додаткових пристроїв обов'язково слід обговорити з адміністратором перед орендою приміщення.

Найчастіше вартість бронювання визначається виходячи з сукупності всіх перерахованих вище факторів і прямо залежить від кількості учасників і додаткових побажань замовника.

Орендувати зал, що відповідає всім параметрам, ви можете в готельному комплексі «Царівка», адже тут Вам нададуть не тільки оснащене за Вашим вимогам приміщення, але і безліч додаткових послуг. А привітний і послужливий персонал з радістю надасть усім співробітникам можливість забути про всі організаційні питання, окрім програми з'їзду і насолодитися незабутнім відпочинком після напруженого робочого дня.

 


Наверх