Проведення банкетів, фуршетів. Організація святкових банкетів в затишному заміському ресторані «Царівка»

Банкети в ресторані Царівка фото

ГРК «Царівка» пропонує проведення банкетів в нашому заміському ресторані під Києвом (Житомиром), великий зал якого розрахований на 180 гостей. Також є можливість розміститися в малому залі на 50 посадочних місць. У теплу пору року ідеальним місцем проведення свята стане літній майданчик на озері, 2 яруси якого вміщують по 40 відвідувачів кожен.

Ті, хто хоч раз стикається з організацією урочистих званих вечерь, знає, наскільки клопітка ця справа. А тому проведення банкету все частіше покладається на ресторан або кафе, дозволяючи і гостям і господарям заходу в повній мірі насолодитися святкуванням. Персонал ресторану «Царівка» з радістю візьме на себе всі клопоти з організації застілля, прикраси залу і, при необхідності, створення розважальної програми.

Види банкетівПроведення всіх видів банкетів фото

Банкети можуть відрізнятися залежно від того, яке передбачається обслуговування – повне, часткове, фуршет або комбіноване.

Якщо йде мова про повне обслуговування, то подача напоїв і страв учасникам торжества здійснюється офіціантами. Тут не ставляться на стіл закуски, страви або напої. Подібна організація і проведення банкетів прийнята при прийомі іноземних гостей, з приводу офіційних візитів, конференцій, міжнародних зустрічей і т.п. Красиво і в урочистому стилі виконується сервіровка столу, елегантно оформлене меню прийнято розміщувати за пиріжковою тарілкою, а саме меню містить в собі найменування всіх поданих страв, закусок, напоїв, а також привід даного заходу. Проведення банкетів в Києві широко поширене, і через це вже трохи банально. Саме тому проведення банкету на природі в нашому комплексі «Царівка» дозволить уникнути буденності, внісши в будь-яке свято родзинку.

Банкетний стіл фотоЧасткове обслуговування найбільш поширене, особливо якщо мова йде про весілля або сімейні свята. Коли постає питання - де відзначити весілля в Києві, обов'язково зверніться до професіоналів готельного комплексу «Царівка». Прикрашаються банкетні зали Києва для весілля по-особливому урочисто і нарядно, щоб молоді люди назавжди запам'ятали цей знаменний день свого життя. Наші фахівці оформлять зал і територію комплексу текстилем, повітряними кулями, квітковими композиціями, втілять в життя будь-яку фантазію молодят.

Гостей розміщують переважно довільно, тільки для винуватців урочистості відводять місця в самому центрі столу. Згідно з правилами проведення банкетів, холодні страви і закуски виставляються за 30 хвилин до появи гостей, також ставляться вази з фруктами, напої, приладдя зі спеціями, а весь стіл прикрашається квітами.

На сьогодні оренда банкетного залу в Києві і саме банкетне меню за своєю вартістю в кілька разів перевищують пропозицію від нашого комплексу, що в сукупності з наявністю власної території на природі переважує чашу терезів на користь ГРК «Царівка» при виборі місця проведення банкету.

Проведення фуршетів фото

Фуршет організовується в тих випадках, коли тривалість торжества відбувається в досить обмежений час, але при цьому кількість запрошених гостей передбачається досить велика. Відрізняється він тим, що кожен займає будь-яке місце в залі, а також самостійно вибирає страви або напої, що знаходяться на столах. Гість може піти в будь-який час - на фуршетах не потрібно чекати закінчення свята. Для фуршету з приводу будь-якого календарного свята, дня народження або вінчання відмінно підійде наш банкетний зал для весілля в Києві поряд з лісом, як в комплексі «Царівка».

При комбінованому банкеті може відбуватися 2 або 3 банкети, тільки для цього потрібно приміщення з 2 або 3 суміжними залами. Виглядати це може так: спочатку гості запрошуються на фуршет з напоями та холодними закусками, а потім, через 30-50 хвилин гості переходять в наступний зал, де офіціанти здійснять повне обслуговування.

Для будь-якого із заходів розташування нашого комплексу дозволить додати до кожного свята особливе, неповторне відчуття близькості з природою.

Всі перераховані вище види банкетів з радістю проведе колектив ГРК «Царівка», забезпечивши висококласне обслуговування, а незрівнянно смачні страви від нашого шеф-кухаря потішать навіть найдосвідченіших гурманів.

Чекаємо на Вас!


Наверх