Проведення банкетів, фуршетів. Організація святкових банкетів в затишному заміському ресторані «Царівка»

 

Банкети в ресторані Царівка фото

ГРК «Царівка» пропонує проведення банкетів в заміському ресторані, великий зал якого розрахований на 180 гостей. Також наші гості мають можливість розміститися в малому залі на 50 посадочних місць. У теплу пору року ідеальним місцем проведення свята стане літній майданчик на озері, 2 ярусу якої вміщують по 40 відвідувачів кожен.

 

Ті, хто хоча би раз стикався з організацією урочистих званих вечерь, знає, наскільки морочлива це справа. Саме тому організація і проведення банкетів все частіше покладається на кваліфіковіних спеціалістів ресторанної справи, дозволяючи і гостям і господарям заходу повною мірою насолоджуватися святкуванням. Персонал ресторану «Царівка» з радістю візьме на себе всі клопоти з організації застілля, прикрашання залу і, при необхідності , створення розважальної програми – індивідуальної для кожного заходу.

Види банкетів
Проведення всіх видів банкетів фото

Бенкети можуть відрізнятися залежно від того, яке передбачається обслуговування – повне, часткове, фуршет або комбіноване.

Якщо йде мова про повне обслуговування, то подача напоїв і страв учасникам торжества здійснюється офіціантами. Тут не ставляться на стіл закуски, страви або напої. Подібна організація і проведення банкетів загальноприйнята при прийомі іноземних гостей, з приводу офіційних візитів, конференцій, міжнародних зустрічей тощо. Бездоганно, в урочистому стилі виконується сервіровка столу, елегантно оформлене меню прийнято розміщувати за пиріжковою тарілкою, а саме меню містить в собі найменування всіх поданих страв, закусок, напоїв, а також привід самого заходу. Проведення банкетів в Києві широко розповсюджено, і через це вже дещо банально. Саме тому проведення банкету на природі в нашому комплексі «Царівка» дозволить уникнути буденності, привнісши в будь яке святкування родзинку.


Банкетний стіл фотоЧасткове обслуговування найбільш поширене, особливо якщо мова йде про весілля або сімейні свята. Коли постає питання - де відзначити весілля в Києві, обов'язково зверніться до професіоналів готельного комплексу «Царівка». Наші фахівці прикрасять зал і територію комплексу текстилем, повітряними кулями, квітковими композиціями, втілять в життя будь-яку фантазію молодят. Прикрашаються банкетні зали Києва для весілля по – особливому урочисто й ошатно, щоб закохані назавжди запам'ятали цей знаменний день свого життя. 

Гостей розміщують переважно довільно, тільки для винуватців урочистості відводять місця в самому центрі столу. Згідно з правилами проведення банкетів, холодні страви і закуски виставляються за 30 хвилин до появи гостей, також ставляться вази з фруктами, напої, приладдя зі спеціями, а весь стіл прикрашається квітами.

На сьогодні оренда банкетного залу в Києві і самі страви з банкетного меню за своєю вартістю в кілька разів перевищують пропозицію від нашого комплексу, що в сукупності з наявністю власної території на природі переважує чашу терезів» при виборі місця проведення банкету на користь ГРК «Царівка.

 

Проведення фуршетів фото

Фуршет ж організовується в тих випадках, коли тривалість торжества відбувається в досить обмежений час, але при цьому кількість запрошених гостей передбачається вельми велика. Відрізняється фуршет і тим, що кожен займає будь-яке місце в залі, а також самостійно вибирає страви чи напої, що знаходяться на столах. Гість може піти у будь-який час - на фуршетах не потрібно чекати закінчення свята. Для проведення фуршету з приводу будь якого календарного свята, дня народження чи вінчання відмінно підійде наш банкетний зал для весілля в Києві поряд з лісом, як в комплексі «Царівка».

 

При комбінованому банкеті може відбуватися 2 або 3 банкету, тільки для цього потрібно приміщення з 2 або 3 суміжними залами. Виглядати це може так: спочатку гості запрошуються на фуршет з напоями і холодними закусками, а потім, через 30-50 хвилин гості переходять в наступний зал, де офіціанти здійснять повне обслуговування. 

Для будь-якого із заходів розташування нашого комплексу дозволить додати до кожного свята особливе, неповторне відчуття близькості з природою.

 

Всі перераховані вище види банкетів з радістю проведе колектив ГРК «Царівка», забезпечивши висококласне обслуговування, а незрівнянно смачні страви від нашого шеф - кухаря потішать навіть найдосвідченіших гурманів.

 

Чекаємо на Вас!


Наверх