Літній басейн під Києвом - кращий заміський відпочинок на природі

Басейн на свіжому повітрі

Шановні гості!

Готельно-ресторанний комплекс "Царівка" під Києвом запрошує Вас і Ваших діток на відкриття купального сезону в нашому комплексі і спеціально для Вас ми щорічно з 1 травня відкриваємо 3 басейни з підігрівом!

Прогнозована температура - не нижче 23-24°С, в літній період - до 27-28°С!

З 1 ТРАВНЯ по 1 ЖОВТНЯ на наших великих і маленьких відвідувачів чекають:

 

Літній басейн ГРК Царівка

► 2 відкритих басейни 12 і 25м довжиною з підігрівом, укомплектовані сучасним обладнанням для забезпечення найчистішої води, в якій можуть купатися навіть малюки, а для наймолодших відвідувачів відкритий "лягушатник";

► Обладнана для прийняття сонячних ванн літня тераса 500м2, еко-підлога якої забезпечить комфорт, гігієну та запобігає надмірному нагріву навіть у найспекотніші літні дні;

► Лежаки, матраци, парасольки, рушники - все, що необхідно для прийняття як водних, так і повітряних ванн;

► Бар-кафе на нижньому рівні літнього майданчика на озері - прохолодні напої, легкі салатики, освіжаючі десерти - всім цим Ви зможете поласувати в невимушеній обстановці і без дотримання дрес-коду))

► Обслуговування офіціантами ресторану;

► Спортивний інвентар для активних ігор у воді і на суші;

► На стійці реєстрації готелю Ви можете придбати плавальні аксесуари - плавки, купальники, нарукавники для малюків та ін.

Для отримання додаткової інформації про повний перелік послуг, що надаються зоною відпочинку літнього басейну, вартості, бронювання лежаків, температури води, та ін., звертайтеся, будь ласка, за номером: + 38 095 789 92 80.

Заміський комплекс з басейном під Києвом

Відпочинок в Царівці - найкращий відпочинок на свіжому повітрі!Завітайте до ГРК "Царівка" і незабутньо проведіть свій вільний час з сім'єю і друзями за містом, всього в 30-ти хвилинах їзди від Києва!

Також Вашій увазі готель «Царівка» пропонує комфортабельне розміщення в євро-номерах, прохолода і тиша яких буде ідеальним доповненням насиченому приємними враженнями дню!

Докладніше про умови розміщення читайте на: Заміський готель під Києвом

Бронювання номерів готелю !

Для нас кожен Гість – Особа царської крові!

Корисна інформація:
Комфортабельний літній заміський відпочинок з басейном під Києвом
Готелі з басейном під Києвом
Відпочинок під Києвом з басейном


Наверх