Тематичні вечірки в заміському ресторані «Царівка»

Тематичні вечірки фотоВи готуєтеся до свята, дня народження або корпоративу? Ви хочете від усієї душі повеселитися на вихідних? І при цьому одна з основних для Вас умов - уникнути банальності і нудьги? Тоді Ви в правильному місці! Ми допоможемо Вам провести яскравий, веселий і незабутній тематичний вечір - в ГРК «Царівка».

Чому тематичні вечірки? Тому що вони користуються сьогодні небувалою популярністю. Тому що кожен учасник відчуває себе частиною єдиного цілого - занурюється в пульсуючу атмосферу свята і веселощів.

У нас є безліч ідей, концепцій і сценаріїв. Щоб Ви не обрали, ніхто з Ваших гостей гарантовано не буде нудьгувати.

Вечірка фотоОсновним завданням будь-якої тематичної вечірки є участь всіх гостей. І тут головна навичка ведучого - відчути і врахувати різні темпераменти учасників. Тому що для вдалого заходу надзвичайно важливо залучити до святкової атмосфери не тільки енергійних гостей, що і так готові з натхненням і радістю приймати участь в будь-якій дійстві, а й самих стриманих і сором'язливих, що, найчастіше, є далеко не легким завданням.

Далі - справа за Вами! Виберіть готовий сценарій, висловіть побажання, вигадайте будь-яку тему для сценарію вечора. А ми зробимо все інше:
Карнавал фото

- розробимо програму;
- запросимо ведучих і аніматорів;
- оформимо зал;
- підготуємо технічне оснащення.

Щоб Вам було простіше визначити тематику вечірки, нагадаємо найбільш популярні ідеї:

- «Cuba Libre»: кубинська вечірка;
- «Веселі дев'яності»: вечір у стилі 90-х років;
- «Стиляги»: вечірка в ретро-стилі;
- «Рок-вечірка»: назва говорить сама за себе;
- «Pаjamas party»: піжамна вечірка;
- «Gangster’s party»: у стилі Чикаго 30-х років;
- «Halloween»: вечір у стилі дня всіх святих («Хелловін»).

Це тільки найбільш затребувані та відпрацьовані сценарії, насправді всі ідеї та концепції просто неможливо перерахувати.

І найголовніше. Яким би цікавим і захоплюючим не був вечір, гостей потрібно смачно нагодувати. А може - і спати укласти. І тут комплексний підхід ГРК "Царівка" до кожної поставленої задачі, безсумнівно, прийде на допомогу - в нашому ресторані Ви отримаєте справжнє задоволення від улюблених страв української кухні, особливих вишукувань японської кулінарії і класичних європейських страв, а солодкий і спокійний сон в номерах класу люкс Вам гарантує готель "Царівка"!

Лише спробуйте - і Ви не залишитеся байдужими!

Тому просто зателефонуйте нам і ми допоможемо Вам зробити Ваш вечір найоригінальнішим і незабутнім!


Наверх