Організація і проведення корпоративів фірм на природі за містом

Корпоратив фірми фото

ГРК «Царівка» запрошує провести корпоративне свято в нашому заміському ресторані під Києвом (Житомиром) на природі та насолодитися кращими стравами української, європейської та японської кухонь.

Банкетний зал на 180 посадочних місць, власна територія в лісі, озеро з літнім майданчиком, готель, готова розмістити всіх бажаючих в комфортабельних номерах, обладнаних за європейськими стандартами - все це дозволяє втілити в життя різноманітні варіанти сценарію проведення корпоративу і зробить Ваше свято справді незабутнім.

Кваліфікований і уважний персонал, гнучка цінова політика, відпрацьована до бездоганності рецептура страв, в поєднанні з неповторною українською природою - ось тільки деякі з безліч переваг нашого заміського комплексу.Корпоративи фото

Основа будь-якого сучасного бізнесу складається з взаємовідносин, а хороші взаємини припускають довіру між сторонами. Для успішного ведення справ потрібні співробітники, яким можна довіряти, потрібна єдина команда. А в самій команді повинно бути доброзичливе спілкування між колегами і взаємовиручка. Задля досягнення цього надзвичайно важливу роль відіграють корпоративні свята.

Проведення корпоративів за містом під Києвом (Житомиром)

Корпоративи на природі фотоПід час проведення корпоративу, тим більше, якщо передбачається участь співробітників в організації свята, відбувається об'єднання колективу, емоційне зближення, а участь в колективних іграх цьому сприяє ще більше. Особливо зближує проведення корпоративу 8 березня чоловічу частину співробітників, яким необхідно придумати подарунки та цікаві сценарії для жінок.

Не останню роль такі свята відіграють в адаптації нових співробітників фірми, знайомстві, налагодженні діалогу, скорочення комунікативних дистанцій. Відмінним способом налагодити взаємовиручку може стати проведення корпоративів на природі, де колеги змушені допомагати один одному, де ніхто не зможе залишитися поза увагою і участі, адже процес організації святкового столу потребує загальних зусиль. Відмінним варіантом стане при цьому вибір готельного комплексу «Царівка», розташованого під Києвом і Житомиром серед мальовничого соснового лісу.

Проведення корпоративних вечірок (Київ, Житомир)

На сьогодні організація та проведення корпоративів набуває все більшої популярності. Адже це чудова можливість виявити свою вдячність колегам, познайомитися зі співробітниками з іншого відділку, налагодити стосунки. До того ж такі заходи несуть в собі також дослідницьку функцію, оскільки в природній, не робочій обстановці виявляються приховані якості співробітників, а крім того на таких святах вдається налагодити дружні взаємини між колегами.

Проведення корпоративів можна влаштовувати з першого-ліпшого приводу, будь то успішна угода, річниця з дня заснування фірми, або ж Міжнародний жіночий день, Новий рік і безліч інших свят. Деякі фірми практикують п'ятничні розважальні заходи, що не такі масштабні, але все одно несуть у собі всі позитивні складові корпоративу.

Одними з чудових приводів для проведення корпоративу для співробітників є Новорічні свята, які гарантують яскраві позитивні емоції, загальні веселощі в передчутті майбутнього відпочинку, і в тому числі – обмін подарунками. Проведення Новорічних корпоративів ідеально організовувати у великому залі нашого ресторану з його чудовою кухнею, музикою, професійними ведучими і самобутньої атмосферою. Такий спільний корпоратив в ресторані високої кухні запам'ятається кожному співробітнику фірми.

Корпоративні свята за містом (Київ, Житомир) для посилення командного духу

Для проведення корпоративів Київ може запропонувати масу ресторанів, кафе або клубів, але варіант організації цього заходу ближче до природи стане незабутнім і не заяложеним рішенням.

ГРК «Царівка» радо забезпечить бездоганний сервіс та організацію Вашого свята!


Наверх