Корпоративні свята для посилення командного духу

 

Корпоратив фірми фото

ГРК «Царівка» запрошує провести корпоративне свято в нашому ресторані на природі і насолодитися кращими стравами української, європейської та японської кухонь.

Банкетний зал на 180 посадочних місць, власна територія в лісі, озеро з літнім майданчиком, готель, радий розмістити всіх охочих у комфортабельних номерах, обладнаних за європейськими стандартами – все це дозволяє втілити в життя будь-які варіанти сценарію проведення корпоративу і зробить Ваше свято справді незабутнім.

Кваліфікований і уважний персонал, гнучка цінова політика, відпрацьована до бездоганності рецептура страв, в поєднанні з неповторною українською природою – ось тільки деякі з безлічі переваг нашого заміського комплексу
Корпоративи фото


Основа будь-якого сучасного бізнесу складається з взаємин, а гарні взаємини припускають довіру між сторонами. Для успішного ведення справ потрібні співробітники, яким можна довіряти, потрібна єдина команда. А в самій команді має бути доброзичливе спілкування між колегами і взаємовиручка. В досягнені цього надзвичайно важливу роль відіграють корпоративні свята.


 Під час проведення корпоративу, тим більше, якщо передбачається участь самих співробітників в організації торжества, відбувається об'єднання колективу, емоційне зближення, а участь у колективних іграх цьому сприяє ще більше. Особливо зближує проведення корпоративу 8 березня чоловічу частину співробітників, яким необхідно вигадати оригінальні подарунки та цікаві сценарії для своїх колег-жінок.

Корпоративи на природі фотоНе останню роль такі свята відіграють в адаптації нових співробітників фірми, знайомстві, налагодженні діалогу, скорочення комунікативних дистанцій. Відмінним способом налагодити взаємовиручку може стати проведення корпоративів на природі, де колеги мають допомагати один одному, де ніхто не зможе залишитися без уваги і участі, адже процес організації святкового столу потребують загальних зусиль. Ідеальним варіантом стане при цьому вибір готельного комплексу «Царівка», розташованого під Києвом посеред мальовничого соснового лісу.

 

На сьогодні організація та проведення корпоративів набуває все більшої популярності. Адже це чудова можливість виявити свою вдячність колегам, познайомитися зі співробітниками з іншого відділку, налагодити стосунки. До того ж такі заходи несуть в собі також дослідницьку функцію, оскільки в природній, не робочій обстановці виявляються приховані якості співробітників, а крім того на таких святах вдається налагодити дружні взаємини між колегами.

Проведення корпоративів можна влаштовувати з першого-ліпшого приводу, будь то успішна угода, річниця з дня заснування фірми, або ж Міжнародний жіночий день, Новий рік і безліч інших свят. Деякі фірми практикують п'ятничні розважальні заходи, що не такі масштабні, але все одно несуть у собі всі позитивні складові корпоративу.

Одними з чудових приводів для проведення корпоративу для співробітників є Новорічні свята, які гарантують яскраві позитивні емоції, загальні веселощі в передчутті майбутнього відпочинку, і в тому числі – обмін подарунками. Проведення Новорічних корпоративів ідеально організовувати у великому залі нашого ресторану з його чудовою кухнею, музикою, професійними ведучими і самобутньої атмосферою. Такий спільний корпоратив в ресторані високої кухні запам'ятається кожному співробітнику фірми. 

Для проведення корпоративів Київ може запропонувати масу ресторанів, кафе або клубів, але варіант організації цього заходу ближче до природи стане незабутнім і не заяложеним рішенням.
ГРК «Царівка» радо забезпечить бездоганний сервіс та організацію Вашого свята!


Наверх