Незабутнє свято проведення випускного балу в заміському ресторані «Царівка»Проведення випускних вечорів фотоШкільний випускний фотоВипускний вечір – це одна із найважливіших подій в житті поряд із весіллям, ювілеєм, першим дзвоником.

Це свято – перехід із дитинства до дорослого життя. І часто до проведення випускного вечора починають готуватися не за декілька тижнів, а за декілька місяців, а то і за рік.

Діти разом із стривоженими мамами бігають по магазинах і кравцях, годинами майбутні випускники репетирують вальс, а батьки продумують шоу-програми, закуповують прикраси для школи, загалом, повністю занурені в організацію незвичайного свята, який всі будуть з радістю і посмішкою згадувати довгі роки.

І у всій цій метушні важче всього вибрати місце для проведення випускного вечора. А по скільки саме в ресторані буде проходити основна частина міроприємства, від якості вибраного місця, від його кухні, обслуговування, антуражу залу і доглянутості прилеглої території буде залежати і настрій, який залишиться у випускників від проведеного свята.

Залишив свій вибір на готельно - ресторанному комплексі «Царівка», ви можете бути впевненими, що ваше свято пройде на найвищому рівні, і всі побажання будуть втілені в життя нашим дружнім колективом професіоналів. Чому вибрати саме нас?

Територія ГРК "Царівка" фото

«Царівка» з самого відкриття славиться своєю неповторною атмосферою і вишуканою кухнею, яка розрахована на самий вимогливий смак. Наші блюда порадують як батьків, так і випускників, оскільки у великому меню представлені найкращі блюда європейської, української, екзотичної кухні і всім так уподобана японська кухня.

На великій лісній території комплексу крім ресторану розташований готель, баня с басейном, озеро, великого розміру паркінг на 80 місць. Так же ви зможете відпочити від шумного святкування на комфортабельній двухярусній терасі, яка розміщена прямо над дзеркальною гладінню озера на 4-х-метрових сваях,  прогулятися по живописним місцевостям, помилуватися декоративними рибками в озері і величним рукодільним водоспадом.

ГРК «Царівка» незмінно стає улюбленим місцем кожного відвідувача, оскільки всіх гостей ми зустрічаємо  по істині царською гостинністю. Що ми пропонуємо:

  • Проведення випускних вечорів в ГРК "Царівка" фоторозробку концепції свята і організації розважальної програми випускного вечора; 
  • детальну розробку сценарію випускного, включаючи вибір ведучого, артистів і музичного супроводу; 
  • декорувати приміщення згідно загальної концепції для створення неповторної атмосфери і стилю Вашого міроприємства; 
  • в залежності від специфіки сценарію і побажань випускників, зал може бути прикрашений квітковими композиціями будь – якої складності, гірляндами із повітряних кульок, драпірування тканинами і багато іншого;
  • організація світлового і звукового супроводу, яке включає себе: доставку, установку, настройку і обслуговування відповідного, в тому числі і піротехнічного обладнання; варіантів багато: дим – машина, стробоскопи, дзеркальні диско-шари, генератори мильних бульбашок, лазерна світломузика, фейерверки, і т.д.

Більшість після проведення корпоративних вечірок, якими славиться комплекс «Царівка», повертаються сюди знову, і знову разом із сім’єю і друзями, для того щоб відсвяткувати свої вечірки або просто відпочити від повсякденності.

Зупиняючись в наших європейського рівня номерах, ви не тільки проведете незабутні часи в лісній ідилії, але й зможете відправитись на ряд озер, які славляться багатством риби, на спортивну риболовлю або просто провести час, насолоджуючись криштально чистим повітрям і тишею.Колектив готельно-ресторанного комплексу зробить все можливе, щоб відмітив один раз у нас випускний, «Царівка» неодмінно  стала місцем наступних зустрічей в невимушеній обстановці, а щорічні проведення вечорів зустрічей випускників в нашому ресторані перетворились в добру традицію для вас і ваших друзів.

Ми щиро сподіваємось, що від проведених свят або просто сімейних вечерь в комплексі «Царівка» у всіх гостей залишаться тільки позитивні спогади.


Наверх