Відпочинок в ресторані на літньому майданчику на озері під Києвом

Літній майданчик ресторану «Царівка» розташований на озері в сосновому лісі і має близько 100 посадкових місць. Двоповерхова тераса, затишно влаштована просто над водяною гладдю, ідеально підходить як для організації різних урочистих заходів, як то банкет чи день народження, так і для звичайного приємного проведення часу на природі.
Літній майданчик на озері фотоЛітній майданчик на озері фотоЛітній майданчик на озері фотоЛітній майданчик на озері фото

• Перший поверх літнього майданчика повністю засклений, що дає можливість не залежати від примх природи, в той же час всі вікна повністю розчиняються назовні - і Ви насолоджуєтеся лісовою прохолодою і свіжим повітрям навіть у саму спекотну погоду.
Літній майданчик на озері, перший поверх фотоЛітній майданчик на озері, перший поверх фотоЛітній майданчик на озері, перший поверх фотоЛітній майданчик на озері, перший поверх фото

• Другий поверх являє собою криту терасу, що продувається легким бризом з усіх чотирьох сторін, яка знаходиться на висоті 10 метрів над поверхнею води. Звідси Ви можете помилуватися декоративними рибками в озері і захоплюючими краєвидами з видом на всю територію комплексу і прилеглий до неї ліс.
Літній майданчик на озері, другий поверх фотоВид з літнього майданчика фотоЛітній майданчик на озері, другий поверх фотоВид з літнього майданчика на альтанки фото  

• П'ять окремо розташованих альтанок розташувалися по периметру озера. Одна зі сторін кожної альтанки повністю відкрита і виходить просто на воду, інші три - закриті, що створює атмосферу відокремленості і затишку. Також є невелика літня веранда - балкон. Вона прилягає до основного залу ресторану з видом на трасу, де напевно розмістяться ті, хто віддає перевагу урбаністичним пейзажам або просто поспішає одразу після трапези скоріше знову вирушити в дорогу.
Альтанки на озері фотоЛітній майданчик, вид на трасу фото  Літній майданчик з видом на трасу фотоЛітній майданчик, вид на трасу фото

Обід на літньому майданчику ГРК "Царівка" фото

 

Ресторан з літнім майданчиком комплексу «Царівка», що виділяється вишуканою кухнею і високим рівнем обслуговування, стане чудовим місцем для проведення вихідних і святкових днів, корпоративів, вечірок та інших заходів, коли хочеться і свіжим повітрям подихати, і при цьому отримати максимум комфорту. Популярні в літній час легкі страви та прохолодні напої обов'язково привернуть до себе увагу і будуть доречні на будь-якому застіллі.


Весільна церемонія на природі фото

Також чудово підійде літній майданчик для весілля, випускного вечора чи будь-якого іншого свята, що відбуваеться в теплу пору року. У цьому випадку невимушена обстановка поряд зі свіжим повітрям стануть відмінними супутниками вашої урочистості. До того ж і гостей можна запросити значно більше, тому що частина їх просторо і комфортабельно розміститься в банкетному залі ресторану.

Всі фото літнього майданчика на озері ГРК "Царівка"

Коли на вулиці тепла, а тим більше, спекотна погода, світить сонечко і все навколо зеленіє і цвіте, зовсім не хочеться сидіти в приміщенні. І коли постає питання про вибір закладу для трапези, перевагу отримують заклади, де передбачені літні майданчики.

Такий оазис поблизу міста є як найкращим місцем для відпочинку від офісних справ, а також ідеальним місцем для романтичної вечері на лоні природи. Тому і користуються підвищеним попитом ресторани з літнім майданчиком у Києві і не тільки, де можна насолодитися красою навколишньої природи, а після трапези прогулятися по прилеглій території. Також це чудова можливість зупинитися і перепочити від повсякденності за келихом прохолодного пива або освіжаючого соку. Літній майданчик кафе - бездоганне місце для відпочинку і дозвілля.

Літні майданчики кафе ГРК «Царівка», розташовані в тіні дерев подалі від дороги, де шум автомобілів не заважає відвідувачам насолоджуватися напоями, морозивом або різноманітними стравами нашої кухні, дарують прекрасну можливість не просто підживитися, але і набратися сил і відпочити перед новим робочим тижнем.

Ресторан під Києвом з літнім майданчиком, безумовно, з радістю прийме у себе не тільки молодят, але й іменинників, ювілярів, співробітників, що зібрались відсвяткувати корпоративне свято. Але все ж найкращим варіантом для проведення таких заходів залишається наш комплекс «Царівка» завдяки великій території, високому рівню обслуговування та значно нижчими цінами на меню ресторану і всі супутні послуги порівняно з будь-якими літніми майданчиками в Києві.


Наверх