ХАМАМ

pennyj-massage-1


Хочете розслабитися і відволіктися від галасливого міста? Потрібна реальна чілаут, перезарядки батарей і відродження? Дивлячись на особливе задоволення для душі і тіла? Тоді ви в потрібному місці в потрібний час! Ми, нарешті, закінчив реконструкцію нашого термальному комплексі "Tsarevka".
І зараз ви можете прийняти справжню насолоду в екзотичних турецькою лазнею.

Детальніше: Баня, сауна під Києвом (Житомиром). Банний комплекс в «Царівці»

Як вибрати ресторан для весілля


Свадебная церемония на природе фото

 

Якщо Ви зараз читаєте ці рядки , то це означає, що Ви шукаєте ресторан під Києвом для весілля. Ви в правильному місці і на правильному шляху! Вже позаду радісне хвилювання зробленої пропозиції руки і серця, вже прийнято рішення відсвяткувати чудове весілля - веселе, життєрадісне, запам’ятовувальне і красиве. І тепер перед Вами непросте завдання: як вибрати ресторан для весілля.

Щоб уникнути утомливих, частих, багатогодинних поїздок по місту і безрезультатних перемовин з адміністраторами заміських ресторанів у Києві, зберіть всю попередню інформацію в інтернеті. Врахуйте при цьому кілька найважливіших чинників, які дозволять вибрати кращий заміський ресторан для Вашого свята. Далі пропонуємо Вашій увазі деякі поради щодо вибору ресторану для весілля:

Детальніше: Як вибрати ресторан для весілля?

Як вибрати банкетний зал

Проведение банкетов в ресторане "Царевка" фотоВесілля або ювілей, випускний вечір або велика конференція - будь-яка урочиста подія передбачає банкет. Особливо при проведенні весільної урочистості святкове застілля є яскравим ключовим акордом. Тому так важливо підібрати досконалий зал для весільного банкету. При пошуку та виборі місця і конференц -залу в Києві врахуйте декілька ключових критеріїв. Вони допоможуть вам уникнути втрат часу і безплідних зусиль, вбережуть Вас від стресу і розчарування від даремно витрачених грошей. Нижче деякі поради щодо вибору банкетного залу:

Детальніше: Як вибрати банкетний зал?

Послуги аніматорів ГРК "Царівка" до Ваших послуг!


Аніматори ГРК "Царівка" фотоВам потрібне занурення в іскристу атмосферу феєричного свята? Ви хочете відчути живу вируючу енергію і натхнення? Ви хочете чути радісний дзвінкий дитячий сміх на святі? Тоді Вам потрібні послуги аніматора в комплексі «Царівка».

До речі, походження слова «аніматор» не має ніякого відношення до стилю «аніме» у сучасній мультиплікації. Суть полягає в англійському слові «animation» - наснагу, жвавість. Саме цим і займаються аніматори для дітей: вносять у свято наснагу й енергію радості життя.

Зазвичай послуги аніматорів надаються в багатьох готелях, клубах і центрах відпочинку високого рівня. Молоді енергійні люди дарують всім гостям життєрадісність і невимушеність, веселощі і активне проведення часу - екстракт розваги в чистому вигляді.

Детальніше: Аніматори ГРК "Царівка"

Російська лазня на свіжому повітрі за містом

 

Баня фото

Що означає для нас російська лазня? Вологе тепло, обпалюючий жар печі, струмлива прохолода води, терпкий запах віника - вибух яскравих відчуттів у тілі й душі! І справа не тільки в гігієні. І навіть не в приємних переживання і враженнях всередині і зовні, надзвичайній легкості і справжньій радості. Є в цьому щось майже магічне - сплетіння давнини і нинішньої реальності, гармонії чуттєвості і чистоти.

 

Достеменно відомим є цікавий факт, що в давні часи будівництво домівки починалося зі зведення лазні. Тому що будинок, сім'я, затишок і безпека для наших предків були нерозривно пов'язані з чотирма стихіями: земля, вода, повітря і вогонь. Саме їх об'єднує в собі баня. Тому ГРК «Царівка» пропонує своїм гостям відвідати двоповерховий банний комплекс під Києвом з лазнею і міні басейном з джерельною водою на першому і затишною кімнатою відпочинку на другому поверсі і насолодитися справді царським відпочинком.

Детальніше: Переваги російської лазні


Наверх