Кухня та меню ресторану «Царівка»

Наш готельно-ресторанний комплекс "Царівка" пропонує Вашій увазі найпопулярніші страви української, італійської, європейської та японської кухонь в неповторному виконанні і подачі!

Ознайомитися з меню ресторану "Царівка" і цінамиНаші повара фото Ви дбаєте про своє здоров'я? Ви вважаєте, що здорове харчування - це одна з його невід’ємних складових, не тільки насичення, смакове задоволення, але і пряма користь організму? Ви цінуєте і віддаєте перевагу органічно чистим продуктам? Ви все робите як треба і знаходитесь на правильній сторінці!

В ресторані ГРК «Царівка» вам запропонують дивовижні страви європейської та національної кухні. І, звичайно ж, у нас Ви знайдете свої улюблені японські страви: роли, суші і сашимі.

Чому саме ресторан «Царівка»? Тому що ми не тільки наслідуємо модному тренду «корисності» в рестораторському мистецтві. Ми дійсно дбайливо ставимося до здоров'я наших відвідувачів і турбуємося про власну репутацію. Саме тому всі наші продукти є екологічно чистими, в них немає стабілізаторів, барвників, консервантів та ГМО.

Органічно чисті продукти - запорука здоров'я фотоМи використовуємо органічно чисті фрукти і овочі, вирощені без застосування пестицидів і хімікатів. Замовте оригінальні салати в ресторані «Царівка», що заправлені запашною оливковою олією і насолодитесь їх смаком, якістю і естетичним оформленням.

При приготуванні м'ясних страв ми надаємо перевагу м'ясу тварин, які вирощувалися в умовах максимально наближених до природного середовища їх існування в дикій природі. При їх вигодовуванні не застосовувалися антибіотики. В цьому органічно чистому м'ясі відсутні барвники та консерванти. Спробуйте незрівняні соковиті стейки або медальйони із молоденької телятини від нашого шеф-кухаря!

При приготуванні своїх кулінарних шедеврів шеф-кухар практично не використовує заготовки. Іншими словами, все готується «з-під ножа». Завдяки цьому їжа насичена вітамінами та мікроелементами, що так необхідні людському організму, відрізняється підвищеними смаковими якостями і ділиться з нами кращими властивостями використовуваних продуктів.

Отже, 4 причини, щоб приїхати в ресторан в Царівці:

➢ смачно;

➢ поживно;

➢ естетично;

➢ корисно!!!

Чекаємо Вас з нетерпінням!


Наверх