Відвідування фінської сауни: правила і переваги


Котедж з сауною ГРК "Царі
вка" фотоВи віддаєте перевагу фінській сауні? Вам подобається її характерна температура - 130 градусів? Вам комфортна її вологість - від 10% до 15% ? Тоді Ви належним чином оціните фінську сауну під Києвом в готельно-ресторанного комплексу «Царівка», який розташований всього в 70 км від Києва.

Але для початку кілька слів про те, як правильно паритися в сауні. Прості і зрозумілі правила допоможуть уникнути перегріву і інших неприємних і небажаних явищ.

Перед відвідуванням сауни обов'язково прийміть душ і після цього обітріться насухо. Щоб запобігти перегріву голови, волосся залиште сухими. Погодьтеся, що особлива принадність фінської сауни є в стабільності її температури і вологості. Тобто, немає потреби підливати воду, підкидати дрова. Тільки розслаблення, спокій і задоволення!

Зверніть увагу на часовий режим відвідування сауни. Розбийте процедури на інтервали. Наприклад, для першого заходу в парну приділіть максимум 4-х хвилин. Потім прийміть прохолодний душ і зробіть перерву. Так Ви підготуєте свої кровоносні судини, м'язові тканини до подальших процедур і не завдасте собі ніякої шкоди. Не забувайте пити воду!

Фінська сауна фото

Після першої перерви побудьте в парній 10-15 хвилин. Цим Ви вже ґрунтовно пропарите своє тіло. Далі - все те, що Ви вже знаєте: прохолодний душ, перерву і пити більше води.

Наступний сеанс в парній може бути набагато довше. А загальний час перебування у фінській сауні може досягти трьох годин.

Ви рідко відвідуєте лазні, сауни в Києві? Тоді Вам краще вибрати в нашій парної середню полицю, так щоб ноги і голова були на одному рівні. Для кращого розслаблення м'язів, ніг, рук і всього тіла, займіть горизонтальне положення. І час від часу змінюйте позу. Цим Ви більш рівномірно прогрієте організм.

Тепер про переваги сауни. Їх неймовірно багато, але ми зупинимося на найбільш важливих і відомих. Перебування в сауні покращує кровообіг, робить стінки кровоносних судин більш еластичними. Завдяки цьому посилюється приплив крові до шкіри. Цим і пояснюється омолоджуючий ефект сауни. Дієвість банних процедур безпосередньо пов'язана з потовиділенням. Саме воно відкриває пори, виводить шкідливі речовини - очищає організм від забруднень. І ще один важливий фактор. Ви часто буваєте в тренажерному залі? Тоді найкращий засіб для розслаблення напружених м'язів – це саме сауна!

Баня та сауна без алкоголю! фото

Чого не варто робити при відвідуванні сауни? Не рекомендується вживати алкогольні напої будь-якої міцності. Так, пиво теж не варто. До і після парної краще утриматися від важкої їжі. Найбільш оптимально - випити води або зеленого чаю.

Ви хочете відпочити, приємно і з комфортом розслабитися, посидіти в сауні? Приїжджайте в готельний комплекс «Царівка»! Тут після банних процедур є чудова можливість відновити сили в номері готелю "Царівка" - ніякої витрати часу і зусиль на дорогу додому.

Відмінна фінська сауна під Києвом в ресторанно-готельному комплексі "Царівка" в Житомирській області  чекає на Вас!


Наверх