Російська лазня на свіжому повітрі за містом 

Баня фото

Що означає для нас російська лазня? Вологе тепло, обпалюючий жар печі, струмлива прохолода води, терпкий запах віника - вибух яскравих відчуттів у тілі й душі! І справа не тільки в гігієні. І навіть не в приємних переживання і враженнях всередині і зовні, надзвичайній легкості і справжньій радості. Є в цьому щось майже магічне - сплетіння давнини і нинішньої реальності, гармонії чуттєвості і чистоти.

Достеменно відомим є цікавий факт, що в давні часи будівництво домівки починалося зі зведення лазні. Тому що будинок, сім'я, затишок і безпека для наших предків були нерозривно пов'язані з чотирма стихіями: земля, вода, повітря і вогонь. Саме їх об'єднує в собі баня. Тому ГРК «Царівка» пропонує своїм гостям відвідати двоповерховий банний комплекс під Києвом з лазнею і міні басейном з джерельною водою на першому і затишною кімнатою відпочинку на другому поверсі і насолодитися справді царським відпочинком.

У чому переваги російської лазні?

Парилка фотоТільки уявіть собі: ідеальне поєднання спеки і вологості повітря в парній очищає Ваше тіло від всього непотрібного і відпрацьованого. Швидко, ефективно і приємно. Вся справа в цілеспрямованому потовиділенні, що виводить з організму шкідливі речовини і токсини, надлишки шкірного сала, жирові пробки і забруднення, очищає пори. Легко і без зусиль з Вашого боку. Тому шкіра отримує новий потік кисню - розгладжується, омолоджується і тонізується.

Багато хто з гостей, що вже насолодилися нашою парною, взяли за основу здорового способу життя традицію, де відвідання російської лазні ГРК Царівка біля Житомира для оздоровлення, очищення і відпочинку від повсякденних турбот є ключовим моментом. І всі вони відзначають, що шкіра стає шовковистою і ніжною, бадьорість наповнює все тіло. А підвищення м'язового тонусу - адже саме він викликає відчуття припливу енергії і легкості - частина наших гостей воліє підсилити за допомогою масажу і басейну.

Тут вже вступають в дію інші явища і процеси, які також сприяють оздоровленню, поліпшенню загального стану і просто гарному настрою.

Оздоровлюючий ефект від відвідування лазні в Царівці проявляється при простудних захворюваннях, особливо кашлі і нежиті. Пар добре прогріває горло і верхні дихальні шлях , а завдяки потовиділенню з тіла виводиться всі токсини, які й викликають хворобливий стан і занепад сил.

Ви любите попаритися з віником? Уявіть собі його ароматний дух! Кращого масажиста, аніж банний віник ще ніхто не вигадав. Адже він розігріває організм, покращує кровопостачання, стимулює роботу шкірних покривів, активізує обмінні процеси і розслабляє м'язи. Саме те, що потрібно городянам - схильним до стресів, закостенілих від нерухомого сидіння за комп'ютером в офісі. І саме це потрібно, коли мешканці мегаполісу шукають баню в Києві. Тому що ГРК «Царівка» знаходиться зовсім недалеко від столиці України, всього в пів годині їзди по нової магістралі Київ-Чоп. 

Що необхідно врахувати при відвідуванні російської лазні?

Лікарі не рекомендують відвідувати лазню з високою температурою і вологістю людям, страждаючим серцево-судинними захворюваннями (гіпертонія, атеросклероз, тромбофлебіт) і особливо тим, хто переніс інфаркт. Також варто утриматися від відвідування парильні людям з хворобами опорно-рухового апарату, гострими вірусними інфекціями і гострим запаленням нирок. Тут найважливіше дбайливе ставлення до свого здоров'я і тіла. 

Баня ГРК Царівка на озері фото

Бережіть і любіть себе!

Вдале розміщення готельного комплексу «Царівка» в сосновому лісі, на березі живописного озера дозволяє нашим гостям розслабитися після лазні, подихати свіжим повітрям, смачно пообідати чи повечеряти в ресторані.

Баня, сауна на свіжому повітрі під Києвом (Житомиром) біля озера чекає на Вас в готельному комплексі «Царівка». Скористайтеся також комфортом і затишком готельних номерів комплексу і відчуєте спокій природи, справжню насолоду первозданною чистотою і гармонією!


Наверх