Стрільба з луку в ГРК "Царівка"

 

Стрельба из лука в ГРК ЦарёвкаБажаєте опинитися біля витоків походження людства, відчути себе спритним мисливцем і справжнім добувачем-годувальником племені?

А, може, Вам більше до душі казковий світ Нарнії або неймовірна планета Аватара?

 

Тоді Вам неодмінно сподобається стрільба з лука в ГРК "Царівка"!

 


Легкий, зручний лук, збалансовані стріли з натуральним оперенням, мішень, що причаїлася серед дерев  - що може бути краще, щоб отримати розрядку після трудових буднів, стомлюючої рутини і відключитися на час від сьогохвилинних проблем!

Стрельба из лука на свежем воздухеСтрільба з лука - це не тільки чудовий вид спорту. Вправи зі стрільби з лука корисні і доступні всім віковим категоріям, навіть люди з обмеженими можливостями можуть займатися цим видом спорту.


В історії людства лук - це одна з найдавніших різновидів зброї. На думку деяких учених першого луки з'явилися більш 64000 років тому!


Цікаво те, що лук і по сьогоднішній день успішно замінює Вогнепальна зброя аборигенам тропічних лісів Африки, австралійського буша і амазонської сельви.


Батьківщиною стрільби з лука, як спортивної дисципліни, вважається Швейцарія в 15-16ст. Регламент змагань та основоположний звід правил були вироблений тільки наприкінці 19 століття.


Лучники США, Італії, Південної Кореї за результатами змагань останнього часу визнані кращими в світі.


Приєднуйтесь до них, регулярно тренуючись у ГРК Царівка!

Для нас кожен гість - Особа Царської Крові!


Наверх